Виробництво емульсійних вибухових речовин
Емульсійна вибухова речовина «Анемікс» - надійна та безпечна вибухівка призначена для проведення підривних робіт у відкритих гірничих виробках для порід будь-якої міцності та обводненості.

Емульсійна Вибухова речовина «Анемікс» належить до I класу за умовами застосування та призначена для відкритих гірничих робіт у породах будь-якої міцності і будь-якого ступеня обводненості, які безпечні по газу і пилу. Температурний режим застосування «Анемікса» обмежень не має. Речовина вибухова емульсійна «Анемікс» представляє собою суміш емульсійної фази із газогенеруючою добавкою, за допомогою якої відбувається насичення емульсії азотом.

Усі компоненти «Анемікса» – вибухобезпечні, вибухова речовина утворюється тільки в свердловині після їхнього змішування.

Виготовлення «Анемікса» здійснюється на місцях застосування за допомогою транспортних змішувально-зарядних машин, які допущені для цього у встановленому порядку, шляхом змішування у відповідній пропорції за масою рецептурних компонентів в процесі заряджання свердловини. Доставка компонентів «Анемікс» здійснюється ЗЗМ на базі автомобілів SCANIA та КрАЗ. Давні автомобілі дозволяють забезпечити доставку вибухової речовини в будь який куточок України. Висока прохідність ЗЗМ дозволить здійснювати зарядку блоків будь якої складності.

Емульсійна вибухова речовина Анемікс – це якість, це надійність, це безпечність.

Три сучасних модульних заводи у Полтавській , Дніпропетровській та Житомирській областях України, дозволяють швидко і безперебійно забезпечувати потреби замовників.

Характеристики ВР «Анемікс» дозволять не тільки звести вихід відсіву до мінімуму, але і покращити показники по якості гірничої маси, поліпшити екологічний вплив, підвищити надійність і безпеку проведення вибухових робіт у кар’єрі.