logo

Власне виробництво

Виготовляємо сучасну емульсійну вибухівку "Анемікс" на власному заводі в м.Коростень

Анемікс

Компанія виготовляє сучасну емульсійну вибухову речовину «Анемікс» на власних виробничих потужностях у місті Коростень.

«Анемікс» – найсучасніша вибухова речовина, що виробляється в Україні. Визнана в усьому світі як екологічна та безпечна, має сертифікати якості у Німеччині, Великій Британії та низці інших країн світу, повністю відповідає вимогам європейських стандартів з якості та безпеки. Слід зазначити що в Україні ліцензії на виробництво «Анемікс» мають лише два підприємства – ПП «Інтервибухпром» (місто Кривий Ріг) та ТзОВ «Західукрвибухпром» (місто Житомир), їхні потужності повною мірою здатні задовольнити потреби усіх українських кар’єрів в сучасній вибуховій речовині. «Анемікс» вже став вибором №1 для таких світових компаній як «Lafarge» (Франція) та CRH Plc (Ірландія), які вже декілька використовують для власних потреб виключно вибухову речовину «Анемікс».

«Анемікс» - універсальна вибухова речовина, що може використовуватись для заряджання свердловин будь-якої обводненості, в породах будь-якої міцності та не потребує гідроізоляції. Можливості застосування «Анемікс» практично не мають меж, адже його використання забезпечить подрібнення порід будь-якої твердості, міцності та пластичності. Широко застосовується як при розробці родовищ вапняків та гіпсів, так і гранітів, мігматитів, базальтів тощо. За час використання, «Анемікс» зарекомендував себе як надійна та безпечна вибухова речовина, оскільки для її детонації достатньо однієї тротилової шашки вагою 400 г, а транспортування «Анемікс» практично не потребує додаткових заходів безпеки. Складові «Анемікс» є цілком безпечними, вибухові властивості ці матеріали набувають лише в кінцевій стадії виготовлення, безпосередньо на місці майбутнього вибуху.

При використанні «Анемікс» не відбувається вигорання в шпурових зарядах, а під час вибуху не виділяються токсичні гази. Концентрація оксиду вуглецю в атмосфері і під підірваної гірничої маси у сотні разів менше, ніж при використанні грамонітів, що активно використовується в гірничорудній промисловості України. Відтак жодна інша вибухова речовина не має настільки низьких показників за рівнем негативного впливу на атмосферу та оточуюче середовище. Завдяки своїм високим споживчим властивостям, відносно низькій ціні, «Анемікс» успішно застосовується в кар’єрах України та Європи. Вже більш ніж 500 кар’єрів України обрали «Анемікс», що беззаперечно свідчить про дійсно високу якість вибухової речовини, її практичність та безпечність.