logo

Вибухові роботи

Виконуємо вибухові роботи сертифікованою емульсійною речовиною «Анемікс» власного виробництва.

Кар'єри по виробництву буто-щебенової продукції

ТзОВ «Західукрвибухпром», маючи багаторічний досвід у вибуховій справі, висококваліфікованих працівників, новітні технології, високопродуктивну комп’ютеризовану техніку, вибухові речовини власного виробництва, власну потужну маркшейдерську службу надає послуги з проведення вибухових робіт на підприємствах з виробництва буто-щебеневої продукції. Роботи проводяться вчасно, якісно, безпечно, з урахуванням вимог замовника до одержаної внаслідок вибуху гірничої маси.

Компанія проводить вибухові роботи у п’ятнадцятьох областях України. Роботи здійснюються на підприємствах з видобування гранітів, діоритів, мігматитів, пісковиків, гнейсів. Фахівці компанії забезпечують високу якість одержаної гірничої маси при підриванні свердловин різного діаметру – від 100 до 250 мм. Компанія забезпечує здійснення робіт з доробки підошви горизонтів, підривання шпурових зарядів, подрібнення негабаритних шматків гірської породи, ліквідації навісів і заколів. Об’єми проведених масових вибухів сягають 80 000 м3. Проведення масових вибухів виконується за умови суворого додержанні вимог законодавства у галузі  вибухових робіт та найвищого рівня безпеки праці. У разі потреби, вибухові роботи проводяться із залученням фахівців-сейсмологів, для оцінки впливу на прилеглі до місця вибуху території.

При підриванні гірничої маси у кар’єрах використовуються емульсійна вибухова речовина АНЕМІКС, яка дає змогу безпечно проводити вибухові роботи та забезпечують конкуренцію на ринку у галузі.

Компанія застосовує неелектричні системи ініціювання зарядів, як вітчизняного, так й іноземного виробництва . Ці системи надійно забезпечують якість вибуху, мінімізують шкідливий вплив на навколишнє середовище та гарантують безпеку виконання робіт.

Кар'єри з видобування сировини для виробництва цементу і будівельних сумішей

Компанія проводить вибухові роботи на підприємствах з виробництва цементу, сухих будівельних сумішей, вапна, шиферу, гіпсу. Роботи здійснюються на кар’єрах з видобутку вапняків, мергелів, доломітів та гіпсу. Вибухові роботи мають низку особливостей, що зумовлені: незначною міцністю гірських порід, обводненістю та наявністю карст у гірських масивах, складними умовами для роботи техніки, невеликими об’ємами блоків гірських порід, що підриваються. Втім, використання сучасних технологій та високий професіоналізм працівників компанії дають змогу успішно конкурувати на ринку та плідно співпрацювати з такими великими підприємствами як: АТ «Подільський цемент», ПрАТ «Івано-Франківськцемент»

Вибухові роботи проводяться із застосуванням вибухової речовини Ігданіт та Емульсійної вибухової речовини Анемікс  власного виробництва.

Кар’єри з видобутку рудних корисних копалин

Прогресивні процеси у металургійній галузі стимулюють розвиток залізорудних кар’єрів. Надаємо послухи по первинному руйнуванню енергією вибуху рудних корисних копалин. Застосовується виключно Емульсійна вибухова речовина АНЕМІКС, яка забезпечує якісне дроблення масиву для подальшої його переробки та збагачення. Висококваліфікований персонал підривників вже зарекомендували себе як справжні професіонали своєї справи на рудних родовищах.

Переваги використання
ЄВР "Анемікс":

Екологічність
Відсутність шкідливих викидів в атмосферу, нульовий кисневий баланс
Безпека
Вибухобезпечні компоненти перетворюються у вибухівку лише після заряджання в свердловину
Якість та надійність
Забезпечує подрібнення порід будь-якої твердості, міцності та пластичності

Особливої уваги заслуговує технологія "Розпушуванню цементу в силосах вибуховим способом". Під впливом власної ваги і природньої вологості атмосферного повітря, навіть при короткочасному зберіганні цементу відбувається неминучий процес злежування з поступовим наростанням навісів на бічних стінах силосів. За допомогою вибуху певної потужності заряду вибухового матеріалу спрямованої дії вибухової хвилі, відбувається резонансне дроблення (розпушування) і обвалення злежалих навісів. Цей спосіб є найбільш безпечним, швидким і ефективним, а також значно дешевшим, тому що в порівнянні з іншими виключає залучення людей до участі у процесі та не вимагає спеціальних складних технічних приготувань і використання механізмів. При систематичному проведенні підривних робіт підвищується якість цементу, що дає можливість повністю використовувати обсяги сховищ (силосів), значно знижуючи відсоток втрат.