Про компанію

Історія підприємства починається ще з 50-х років минулого століття.
Постановою Ради Міністрів СРСР від 5 липня 1952 р., № 3035 було прийнято рішення про створення у Житомирі Західноукраїнського виробничого підприємства буровибухових робіт “Західукрвибухпром”. І вже наприкінці 1953р. було створено управлінський апарат і 14 виробничих дільниць підприємства. У 1960 р. підприємство “Західукрвибухпром” уже мало в різних областях України 30 виробничих дільниць, на яких загалом працювало 1300 чоловік. В 1988 році відповідно до указу Міністерства промисловості Української РСР підприємство отримало статус державного (ДП «Західукрвибухпром»). У 2004 році внаслідок приватизації ДП «Західукрвибухпром» було перетворено у Закрите акціонерне товариство «Західукрвибухпром» (у подальшому – Приватне акціонерне товариство). А у 2019 році остаточно перетворено в Товариство з обмеженою відповідальністю «Західукрвибухпром», яким залишається і наразі.

Протягом своєї багаторічної історії підприємство пройшло всі щаблі розвитку гірничо-видобувної галузі. Починаючи з миттєвого вогнепровідного підривання до сучасного неелектричного (імпульсного) коротко-уповільненого; починаючи з порохо- та тротиловмісних вибухових речовин – до безпечних та екологічно чистих емульсійних; починаючи з ручного бурового інструменту – до продуктивних новітніх бурових установок (як дизельних, так і електричних).

Постійне нарощування об’ємів виробництва стало стимулом розвитку підприємства. Так у 2012 році у місті Коростень була побудована і введена в експлуатацію дільниця з виробництва компонентів власної емульсійної вибухової речовини (ЕВР) «Анемікс». Завод з виготовлення ЕВР став флагманом в гірничодобувній галузі. Потужність заводу становить понад 50 мільйонів тонн вибухівки у рік, а ЕВР «Анемікс» не має аналогів в Україні та характеризується високою надійністю, екологічністю та безпечністю. Анемікс – єдина в Україні промислова вибухова речовина, яка має сертифікати відповідності у Німеччині, Великій Британії та низці інших європейських країн, а також цілком відповідає вимогам європейських стандартів. Для доставки компонентів до кар’єрів та виготовлення ЕВР на блоках заряджання використовуються сучасні змішувально-заряджальні машини (ЗЗМ) на базі автомобілів Scania та КрАЗ. Автоматична система управління ЗЗМ дозволяє працювати в ручному, напівавтоматичному і автоматичному режимах, що гарантує безпеку і повний контроль процесу заряджання. Надійність та прохідність ЗЗМ є безсумнівною перевагою в складних кар’єрних умовах.

Постійне підвищення якості послуг є незмінним вектором розвитку підприємства. Запровадження новітніх технологій, підвищення автоматизації виробництва, залучення кваліфікованих та досвідчених фахівців – завжди були і залишаються пріоритетними напрямами для власників та менеджменту підприємства.