У Запоріжжі чиновник підозрюється в незаконному видобутку граніту

01.09.2021
У Запоріжжі чиновник підозрюється в незаконному видобутку граніту

У Запоріжжі голові правління одного з акціонерних товариств міста повідомили про підозру за фактом незаконного видобування корисних копалин загальнодержавного значення, повідомляє прес-служба Офісу генпрокурора.

"За процесуального керівництва Шевченківської окружної прокуратури Запоріжжя голові правління одного з акціонерних товариств міста повідомлено про підозру за фактом незаконного видобування корисних копалин загальнодержавного значення, вчиненого шляхом вибуху (ч. 4 ст. 240 КК України)", - йдеться в повідомленні.

За даними слідства, керівник підприємства з вересня по грудень 2019 року за відсутності дозвільних документів організував незаконний видобуток граніту шляхом проведення п'яти вибухів на Передаточнинському родовищі. В результаті таких дій видобуто понад 180 тис. тонн корисних копалин загальнодержавного значення, вартість яких оцінюється у більш ніж 1 млрд грн.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі відділу поліції №3 Запорізького райуправління поліції Головного управління Національної поліції в Запорізькій області.

Останні новини