На Полтавщині перевірять діяльність ПрАТ і ТОВ “Рижівський гранітний кар’єр”

01.09.2021
На Полтавщині перевірять діяльність ПрАТ і ТОВ “Рижівський гранітний кар’єр”

Питання дотримання вимог природоохоронного законодавства під час здійснення господарської діяльності ПрАТ “Рижівський гранітний кар’єр” і ТОВ “Рижівський гранітний кар’єр” порушили на засіданні комісії ОДА з питань охорони довкілля, раціонального використання та відтворення природних ресурсів.

Про це повідомили у Полтавській ОДА.

“Це питання розглядаємо на комісії у зв’язку зі значною кількістю звернень, які надходять до Полтавської ОДА, Кременчуцької РДА, Держпродспоживслужби. Розбираємося в ситуації, яка склалася. Поряд із територією кар’єру розташовані садові будинки садівничого товариства “Дружба”. Його представники направляли звернення щодо порушення підприємством санітарних вимог діяльності, недотримання санітарно-захисних зон. У межах комісії збираємо інформацію. Щоб вона була об’єктивною, запросили й представників підприємства”, – зазначив заступник голови облдержадміністрації Євген Греков.

Заступник голови Кременчуцької РДА Артем Даценко розповів, що відповідно до звернень членів садівничого товариства «Дружба» у квітні провели робочу зустріч із представниками членів кооперативну й ПрАТ «Рижівський гранітний кар’єр».

Заступник фінансового директора ПрАТ “Рижівський гранітний кар’єр” Володимир Кушко зазначив, що за проханням садівничого товариства найбільш шумне обладнання – дробарку з переробки каміння – перемістили на інший майданчик. ТОВ “Рижівський гранітний кар’єр”, яке розташоване на території ПрАТ, придбало нове обладнання для обробки каменю, виготовлення щебеню і щебеневої продукції. Висновок з оцінки впливу на довкілля ще не отримали, документи подали. Закуплена для ТОВ техніка наразі не використовується.

Останні новини