На Богунському кар'єрі забудовують прибережну зону: житомиряни обурені

01.09.2021
На Богунському кар'єрі забудовують прибережну зону: житомиряни обурені

На околиці Житомира біля Богунського кар’єру почали зводити будівельний паркан. Місцеві мешканці занепокоїлись, адже майбутня забудова перегороджуватиме прибережну зону та дорогу загального користування, яка веде у парк та до пам’ятника Голокосту. 

Ввечері 24 травня кілька десятків жителів зібралися на місці забудови, аби обговорити це питання, інформує Житомир інфо.

«В п'ятницю-суботу я дізналась, що почали зводити паркан. Я прийшла і зняла на відео. Мене обурює не те, що тут мають будуватися, а те, що дорогу, по якій люди в ліс та на кар’єр ходили, мають загородити, буде приватна власність, а людям, щоб потрапити в ліс, потрібно обходити тридев’ять земель. Так само у нас на кар’єрі зробили місток, щоб пожежні змогли заїжджати і набирати воду. Тепер пожежна машина там не заїде. Там на дорозі вже зробили дірки і буде там паркан», - розповідає місцева мешканка Анна.

«Лісівники наставили лавок, зробили паркову зону і як туди заїхати? Будемо дороги перекривать. Ось там на березі побудували ще, ми зверталися до депутатів і нічого. Власник загородив і сказав, що будемо ходити та купатися. А зараз, що він зробив? Загородився, позаводив собак і не підійти», - додає місцева мешканка Надія.

Власника території або його представників на зустрічі не було, однак жителям вдалося зв’язатися з ним телефоном. Власник земельної ділянки повідомив, що він за кордоном і запропонував жителям викликати поліцію, аби законність перевіряли правоохоронні органи. Зрештою, мешканці запропонували зустрітися з власником, коли він повернеться в Україну

Останні новини