Бурові роботи
Виконуємо бурові роботи з використанням дизельних або електричних бурових установок. (Діаметр свердловин від 110 до 150мм), а також буріння шпурів (від 32мм.)

Завдяки великому штату різноманітної бурової техніки та кваліфікованим машиністам наше підприємство здатне забезпечити проведення бурових робіт будь-якої складності на породах різної міцності. Ми надаємо послуги буріння свердловин діаметром 100-150 мм, глибиною до 30 м. Для буріння блоків використовується станки з дизельним так електричним приводом. Відповідно до твердості та міцності масиву використовується шнекове пневмовідбіне та перфераторне обладнання.

Сучасні бурові установки PowerROC D55, Atlas Copco L7, Sandvik DI500 TITON – насамперед це надійність та висока продуктивність, економність та точність.

Також в штаті є бурові станки Atlas Copco ROC 460HF які є незамінними для буріння в надзвичайно тяжких умовах. Маневреність, висока прохідність, можливість буріння блоків з значними перепадами висот є безумовною перевагою при розробці вскриш та косогорів.