logo

Бурові роботи

Виконуємо бурові роботи з використанням дизельних або електричних бурових установок.

TITON

TITON

Бурові установки Sandvik DTH серії DI ефективні і надійні при бурінні свердловин діаметром від 89 мм до 190 мм за допомогою заглиблених пневмоударників. Вони повністю автономні, оснащені потужними бортовими компресорами і ефективною системою пиловловлювання; верстати мають простору кабіну, відповідно до стандартів захисту FORS II і ROPS, зручну систему керування та відмінний огляд.

PowerROC D45

PowerROC D45

PowerROC D45 - це надійний пневмоударний буровий станок, оснащений пневмоударниками від "Епірок" для високої продуктивності. Він призначений для гірських та кар'єрних робіт. Завдяки перевіреній технології Epiroc установка має хорошу стійкість. Проста конструкція забезпечує високу міцність і простоту обслуговування.
PowerROC D45 має високу стійкість на нерівних поверхнях та підходить для роботи в будь-яких умовах. Невелика кількість електричних компонентів робить технічне обслуговування простішим. Спрощена конструкція знижує складність системи, зменшуючи число точок технічного обслуговування і забезпечує легкий доступ до обслуговування, підвищуючи надійність і продуктивність. PowerROC D45 бурить свердловини та має високу швидкість буріння, підвищуючи продуктивність.

ATLAS COPCO ROC 460HF

ATLAS COPCO ROC 460HF

Гусеничний верстат ROC 460HF з занурювальним пневмоударником для буріння свердловин діаметром 134 - 165 мм. Швидкість буріння залежить від енергії удару і очищення вибою свердловини, на відміну від шарошечних, де швидкість буріння залежить від осьового зусилля та частоти обертання. Оскільки немає необхідності створення великого осьового зусилля, верстати Аtlas Copco мають відносно невеликі габаритні розміри і вагу та водночас високу маневреність.